Тук има 451 084 обяви за имоти
Търси + Добави Бележник
Продава  2-стаен, град Силистра, Център • 53 174 EUR • ID 52184291 — holmes.bg - [2]
7 Увеличи

Продава 2-стаен град Силистра, ЦентърID: 52184291

Виж на картата
53 174 EUR
Цената е с включено ДДС
Запиши имота в Бележника
  • Квадратура
  • 61 m2
  • Етаж
  • 7-ми
  • ТEЦ
  • НЕ
  • Особености
  • Асансьор / Обзаведен / Панел, 52184291
Допълнителна информация:
ЕРА Дръстър предлага за продажба двустаен апартамент, разположен на седмия етаж в жилищен блок, намиращ се срещу магазин ' Kaufland' .
Апартаментът е с площ от 61. 58 кв. м. и предлага удобство и комфорт за своите бъдещи собственици.

Имота се състои от просторен хол с усвоена тераса, уютна спалня, функционална кухня, коридор, както и комбинирана баня и тоалетна. Жилището е завършено ' до ключ' и е напълно обзаведено, което го прави готово за незабавно нанасяне.

Интериорните врати придават стил и елегантност на всяка стая. Подовите настилки включват висококачествен ламинат и теракот. Санитарното помещение е оборудвано с всички необходими аксесоари и модерна душ кабина, която гарантира комфорт при ежедневната употреба.

Кухнята е напълно оборудвана с всички необходими уреди и мебели, което я прави готова за кулинарни изкушения и семейни вечери. Всички прозорци са с нови дограми, които осигуряват отлична изолация и енергийна ефективност. За допълнителен комфорт, апартаментът разполага с два климатика, които ще ви осигурят приятна температура през всеки сезон.
Имотът е със северозападно изложение.

Към имота има и избено помещение.

Сградата е снабдена с контрол на достъпа, което гарантира сигурността на живущите. Паркирането в района е свободно, което е значително предимство за собствениците на автомобили.

Този апартамент е идеалният избор за тези, които търсят комфортен и готов за живеене дом в близост до магазини и удобства.
Не пропускайте възможността да станете собственик на този прекрасен имот!
Свържете се с ЕРА Дръстър за повече информация и организиране на оглед.

ОБАДЕТЕ СЕ ОЩЕ СЕГА: 0898503522

КРЕДИТЕРА е лицензиран КРЕДИТЕН ПОСРЕДНИК и предлага БЕЗПЛАТНА консултация на своите клиенти!

Всеки имот предлаган от ЕРА е проверен, посетен на място и заснет от нашия консултант.

КРЕДИТЕРА Е РЕГИСТРИРАН КЪМ БНБ КРЕДИТЕН ПОСРЕДНИК И КАТО ТЪКВ ОФИЦИАЛНО ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ВСИЧКИ ВИДОВЕ КРЕДИТИ КЪМ ВСИЧКИ БАНКИ!!!

ОБАДЕТЕ СЕ ОЩЕ СЕГА: 0898503522

Оферта 5600813
Страница на обявата:
Сподели обявата:
Публикувана в 12:00 на 18 март, 2025 год. Обявата е посетена 30 пъти
Агенция:
Агенция ЕРА ДРЪСТЪР
ЕРА ДРЪСТЪР
град Силистра, бул.Македония 139

Офис телефони: 0887856674
Телефон: 0898503522

Още оферти на агенцията:
продажби   наеми
Изпрати E-mail на продавача:
  • Въпрос:

  • Вашето име:

  • Вашия Е-mail:

  • Телефон: